top of page

מי אתה עכשיו?

כפר המחול הבינלאומי, געתון
9-12.11.2022

image2.jpg

מסע עומק שמאני בשיטת Movement Medicine

סדנת סוף שבוע בהנחיית מייסד שיטת Movement Medicine  המאסטר יעקב דרלינג קהאן

תחושת ה'אני' שלנו הינה שילוב של מהות ייחודית עם היסטוריה ביוגרפית, תרבותית ובין-דורית. 

במסענו לקראת הטמעת הריקוד בחיי היום יום, עלינו לעדכן באופן רציף ומתמשך את תמונת הדימוי העצמי של 'איך שאנו תופסים את עצמנו עכשיו'. 

באם לא נעשה זאת, נמשיך ונתייג בסיזיפיות האחד את השניה במארג סיפורי עבר, אשר נשארו פתוחים ובלתי סגורים בתת מודע, זאת תוך ניסיון שווא חוזר ונשנה לסיים עם הדרמה. דבר אשר גורם לחיי כולנו לסבל בל יתואר.

 

שיטת Movement Medicine מציעה לנו את המפתחות האלכימיים לפיתוח הכוח האישי הדרוש, על מנת לשנות את הסיפור שאנו מספרים לעצמינו ולזולת וממשיכים להזינו באנרגיית החיים שלנו.

 

בסדנא 'מי את/ה עכשיו', נעבור במסע שמאני עמוק דרך 9 שלבים במחזורי החיים:

 

גלגול הנשמה     לידה       ילדות    

נערות        גיל ההתבגרות     בגרות   

בשלות       זקנה          מוות

 

 

חווית המסע: 'מי את/ה עכשיו' נושקת גבוה:

· עדכון 'תחושת העצמי' תוך הגעה להבנה מועצמת וכנה יותר למסע שלי בחיים עד כה.

· לקיחת החלטה לעשות את הצעד הבא ולהפוך את נסיונותי וסיפורי האישי לאלכימיה של ריפוי.

· חלימת העתיד ומפגש פנים אל פנים עם המוות כמורה.

· התעוררות פנימית והפעלת הקוקטייל האלכימי של קבלה עצמית אוהבת תוך בחינה עצמית חדה וצלולה. כך    נהפוך ונתגלם באותנטיות, ללא כיסויים, למי 'שאני עכשיו', פוסע/ת את מסעי בהכרת תודה לחיים יקרי הערך ובגילוי רצון עז לחלוק עם החיים את כל מתנותי לפני המוות.

בקדושה נקדיש את פרי עמלנו לשירות החיים ולכל הברואים. לפנינו יפתחו כל הדלתות כולן ליצירת קשר עמוק

יותר עם החיים -  התעלומה הגדולה על שלל צורותיה וגווניה.

על יעקב

 יעקב למד, תירגל והתעמק בשמאניזם כל חייו. כשהיה בן 21, נפגע יעקב על ידי מכת ברק, וחוויה זו הובילה אותו לשלושה עשורים של מסע חניכה. יעקב הוכר כשמאן מתרגל על ידי שמאנים בוגרים מה SAMI (מהמסורת האירופאית) ואנשי השמאן אצ'ואר וספארה מהאמזונס. יחד עם אשתו סוזנה, יעקב יצר את תרגולי MM - תרגול שמאני דינמי עכשווי, אשר נועד לתמוך באנשים מכל תחומי החיים להיות מי שהם, ולחלוק את מה שיש להם לתת. יעקב מלמד וחולק את הידע ישירות מליבו, עבודתו מלאת הומור ומעוררת השראה אצל רבים להיזכר מי הם באמת. יעקב הוא המחבר של 'שירת השמאן' – מסע שמאני להתעוררות השראה וחיבור מחדש (בהוצאת היי האוס 2018). מחבר וכותב הספרים של MM: 'איך לרקוד', 'לעורר ולרקוד את חלומך' (בהוצאת היי האוס 2009) ורב המכר 'יגואר בגוף פרפר בנשמה' (בהוצאת היי האוס 2017). ספרו החדש, Shaman – Invoking Power, Purpose and Presence at the Core of Who You Are פורסם בהוצאת Hay House באביב 2020

למי?

לכל מי שחש/ה קריאה אמיתית מליבו/ה לחקור ולגלות את התנועה בחבלי הזרימה של השינוי האישי, הבינאישי, החברתי והגלובלי. שינוי המתרחש בכל רגע.
הסדנה מיועדת לכולם! לאנשים מתחום התנועה, הטיפול, ההנחיה והובלת תהליכים, כמו גם לאנשים מתחומים אחרים אשר מעוניינים בתהליך עומק פורץ מחשבה וגבולות. אין צורך בניסיון קודם, דרושה רק תשומת הלב והרצון להגיע ולהיות נוכחים ברגע.

 

למה?

הביקור של יעקב בישראל, בהמשך לביקוריו המוצלחים בארץ , הינו חלק מתהליך נבנה בשש שנים האחרונות, שיתוף פעולה מבורך בין School of ‘Movement Medicine’

לבין עמותת ‘Simply Peace’ - עמותה התומכת במיזמים מקדמי שלום – אישי, קהילתי וגלובאלי.
http://www.simply-peace.org/
 http://www.schoolofmovementmedicine.com/

מי?

משתתפים מהארץ ומהעולם יבואו לחוות את הלימוד של יעקב, מאסטר גדול בתחומו, מייסד ומוביל השיטה. יעקב יחלוק ידע עשיר בתהליך עומק חוויתי בן ארבעה ימים.

איפה?

בחרנו לקיים את הסדנא בכפר המחול בגעתון, ביתה של להקת המחול הקיבוצית. מרחב מואר, נעים ומקצועי ברמה גבוהה, מוקף טבע ואויר גלילי צלול, מאפשר ותומך תהליך אותנטי מעשיר.
*באיזור מספר מקומות לינה מגוונים, כדאי לשריין עצמאית מקומות מראש.

כמה?

מחיר הסדנה: 2,500₪, מחיר לזוג 4,500₪
* המחיר כולל את 4 ימי הסדנה, דמי הרישום ושתי ארוחות צהריים טבעוניות בימים חמישי ושישי.
*הסדנא תונחה בשפה האנגלית – כל מי שצריך תרגום נא לציין זאת בהגעה ביום הראשון.

מספר המקומות מוגבל​ | ההרשמה בעיצומה - שריינו מקומכם בהקדם

לתשלום
bottom of page